Jdi na obsah Jdi na menu

Základní kolo v požárním sportu

13.5.2023 proběhlo pod naší organizační taktovkou  u Nás v Nečíni Základní kolo v požárním sportu 25. okrsku. O proti předchozím létům se změnil běh na 100 m, kdy muži a ženy neběžely spolu, ale odděleně, což určitě přispělo k lepší přehlednosti celé disciplíny. Požární útoky proběhly ,už normálně dvoukolově a jen postupová družstva Mužů I a Žen I měla při startu nenastartované stříkačky. Závod pro naše družstva se vyvíjel velmi slibně. MUŽI I s velkým náskokem vyhláli běh na 100 m a sestava P. Růžička, M. Kubín a J. Krejcar obsadila 1,2 a 5 místo. Bohužel chyby v požárním útoku nás srazily na celkové 4. místo. ŽENY I byly druhé v běhu na 100 m a sestava A. Štíchová, T. Pilecká, M. Vlčková byly mezi 6 nejlepšími. Požární útoky měly také druhé a to znamenalo i 2. místo celkově a krásný čas a snad i postup. Muži II obsadili 3. místo a Ženy II 2. místo. Velká pochvala patří našim začínajícím dětem předškolního věku, které cvičili mimo soutěž a ukázali velký potenciál do budoucna. Na závěr patří veliký dík, všem rozhodčím a všem kdo se podílel na organizaci a přípravě celé soutěže, která  byla na velmi slušné úrovni a Drevnickým hasičům za doplňování vody.